Aktualności

Kochani
Czas korona wirusa dla nas również jest ciężki. Nie poddajemy się i pomimo, że naszych promyczków nie ma z nami (strasznie tęsknimy) szyjemy maseczki dla Was. Podarowaliśmy maseczki dla pracowników służby zdrowia. Policji oraz poczty. Szyjemy dalej i chcemy wesprzeć jak największą liczbę ludzi którzy wspierają nas na każdym kroku. Dużo zdrowia.

„Mają autyzm, lekkie upośledzenie umysłowe, wodogłowie, padaczkę. Bez Promyka Nadziei nie mieliby szansy na pikniki, koncerty czy wyjazdy. Potrzeba jednak sporo pieniędzy, o które codziennie walczy zarząd stowarzyszenia.”

Kochani! W pracę stowarzyszenia angażowani są opiekunowie, pracownicy administracyjni, informatyk i kierowca, który wozi dzieci na zajęcia specjalnym busem, ale też księgowy. Liczy się każda złotówka przelewana na konto przez darczyńców. Utrzymanie placówki wiąże się z wieloma opłatami. Za czynsz, za godziny przepracowane miesięcznie przez opiekunów, logopedę, rehabilitanta i pedagoga. Każdy wystawia fakturę, za którą Promyk musi zapłacić. – Każdemu trzeba zapłacić, a niestety brakuje nam środków na zatrudnienie stałych opiekunów. Wspomagamy się biurem pracy, skąd przychodzą do nas pracownicy zatrudniani w formie trzymiesięcznego lub półrocznego stażu. Miesięczny koszt utrzymania placówki to ok. 15 tys. zł.

Bez Was i Waszego regularnego wsparcia finansowego będzie nam i naszym podopiecznym coraz trudniej…

Najmniejsza pomoc jest dla nas WAŻNA:
Stowarzyszenie „Promyk Nadziei”
ul. Wyzwolenia 7
38-700 Ustrzyki Dolne

Bieszczadzki Bank Spółdzielczy
24 8621 0007 2001 0001 4371 0001

Kochani! Zaczniemy od dobrej wiadomości Dzięki anonimowemu darczyńcy i wpłaconej kwocie udało się nam rozpocząć prace wyburzeniowe i początkowe w NASZYM nowym budynku. DZIĘKUJEMY ZA POMOC! Poniżej możecie zobaczyć jak wygada wnętrze .

Natomiast zła jest taka, że to kropla w morzu potrzebnej kwoty i na remont potrzebujemy nadal około 300 tys. zł.
Obecnie zbieramy na płytki podłogowe i płyty gipsowe. Pomożecie ?

Za każde wpłacone przez Was 22 zł możemy kupić jedną płytę gipsowo-kartonową 900 mm x 1800 mm !

oraz

Za każde wpłacone przez Was 87 zł możemy kupić m2 dobrej jakości płytek podłogowych .

Najmniejsza pomoc jest dla nas WAŻNA:
Stowarzyszenie „Promyk Nadziei”
ul. Wyzwolenia 7
38-700 Ustrzyki Dolne

Bieszczadzki Bank Spółdzielczy
24 8621 0007 2001 0001 4371 0001

Coraz częściej widzimy świat w kolorach, na swojej drodze spotykamy wspaniałych ludzi, którzy chcą nam pomóc takich ja WY kochani! Od 19 lat pod swoje skrzydła przygarnialiśmy setki dzieci. Dziś los się do nas uśmiecha.
Dostaliśmy lokal od Gminy. Mamy szansę na rozwój Stowarzyszenia, chcemy uwić bezpieczne gniazdo dla naszych dzieci, stworzyć im „ich” miejsce na świecie, bezpieczny azyl. Aby spełnić nasz cel, potrzebujemy około 350 tys. zł na remont oraz zatrudnienie specjalistów.

Wiemy, że znajdą się osoby, które nam pomogą.
Jesteśmy pewni, że jedna z nich właśnie czyta ten tekst.


Chcecie nam pomóc w remoncie?
Za każde wpłacone 38 zł przez Was możemy kupić 15 kg zaprawy gipsowej.
Za każde wpłacone 74 zł przez Was możemy kupić 1 paczkę dobrej jakości paneli.

Poniżej podajemy dane do wpłaty darowizny:
Stowarzyszenie Promyk Nadziei
ul. Wyzwolenia 7
38-700 Ustrzyki Dolne

Bieszczadzki Bank Spółdzielczy
24 8621 0007 2001 0001 4371 0001

Kolejna edycja za nami i czas na podsumowanie…
Dziękujemy serdecznie wszystkim obecnym na naszym Balu. Udało nam się zebrać ponad 10 tys zł
Jest to dla nas najwyższa kwota jaką do tej pory osiągnęliśmy podczas naszych imprez, i to dzięki Wam kochani. Mieliśmy przyjemność gościć cześć sponsorów, jak również przedstawicieli różnych organizacji. Jednym z naszych gości specjalnych była Pani Agnieszka Słupek, Pełnomocnik Wojewody Podkarpackiego do spraw Równego Traktowania. Dzięki jej obecności, wiemy że nie tylko władze lokalne troszczą się o nas.

Dzięki Wam możemy ciągle i ciągle pomagać naszym Promyczkom.

Cieszymy się, że jesteście z nami!

No Images found.

Darczyńcy „Charytatywnego Balu Karnawałowego”na rzecz Bieszczadzkiego Stowarzyszenia „Promyk Nadziei”.

Mamy ogromną przyjemność zarosić Was na kolejną edycję zimowej zabawy z „Promykiem Nadziei” podczas Balu Charytatywnego, który odbędzie się już w tą sobotę tj. 01.02.2019r.

Oprócz licznych występów taneczno-muzycznych będzie miała miejsce loteria fantowa oraz licytacja min. piłki z autografem Roberta Lewandowskiego czy Kuby Błaszczykowskiego oraz wizyta u Bartka Jędrzejaka w studiu DZIEŃ DOBRY TVN!

Do wygrania będzie laptop, nartorolki oraz wiele innych cennych nagród. Przyprowadźcie wszystkich naszych przyjaciół! Miło nam będzie gościć stałych bywalców jak również nowych gości i turystów. Zapraszanie swoich znajomych. Dochód z Balu przeznaczamy jest na rehabilitację naszych Promyczków.

DODATKOWA INFORMACJA: licytować będzie można telefonicznie, trzeba się tylko z nami skontaktować.

Nie możesz być na Balu, a chcesz pomóc? Nic straconego! Poniżej podajemy dane na które możesz wpłacić swój datek:
Stowarzyszenie Promyk Nadziei
ul. Wyzwolenia 7
38-700 Ustrzyki Dolne

Bieszczadzki Bank Spółdzielczy
24 8621 0007 2001 0001 4371 0001

Do góry