Zostań wolontariuszem w „Promyku Nadziei”

Jeśli trafiłeś na tą stronę, prawdopodobnie chciałbyś pomagać ludziom. Bardzo nas to cieszy, bo każda osoba, która wspiera naszą inicjatywę poprzez wolontariat jest dla nas bardzo cenna.
Jeśli masz co najmniej 16 lat, pozytywne nastawienie do świata i trochę wolnego czasu, dołącz do nas i pomóż nam współtworzyć Stowarzyszenie „Promyk Nadziei”.

Praca wolontariusza w Promyku polega na pomocy dzieciom niepełnosprawnym, które są naszymi podopiecznymi. Zapewniamy, że jest to wspaniałe zajęcie i niesamowite przeżycie, bo każdy z naszych podopiecznych to wbrew pozorom wielka indywidualność. Dzięki temu będziesz mógł zdobyć ogromne doświadczenie pracując z ludźmi – tego nie da Ci żadna szkoła i nie opisze żaden podręcznik.

Wolontariat w naszym Stowarzyszeniu w dużej mierze opiera się na pomocy podczas terapeutycznych zajęć grupowych oraz podczas zajęć na krytej pływalni. Dodatkowym atutem dla wolontariuszy z pewnością są darmowe wejściówki na basen w czasie zajęć.

Jeśli uczysz się w szkole, wolontariat w promyku poza ogromną satysfakcją z niesienia pomocy innym i doświadczeniem, pozwala też uzyskać lepszą ocenę z zachowania oraz Wiedzy o Społeczeństwie.

Czekamy na Ciebie!

Dodaj komentarz