Podziękowanie za 1% podatku

Szanowni Państwo,

 Uprzejmie Państwu dziękujemy za przekazanie 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Organizacja nasza działa na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie dwóch powiatów – bieszczadzkiego i leskiego.

Przy Stowarzyszeniu działa świetlica terapeutyczna, w której zostały zorganizowane różne formy terapii.

Jesteśmy zaszczyceni, że uzyskaliśmy u Państwa uznanie potrzeby istnienia naszej placówki. Stowarzyszenie nie posiada stałych źródeł finansowania, dlatego ta pomoc jest dla nas bardzo ważna. Dzięki wpływom z 1% podatku i niewielkim darowiznom od osób prywatnych i instytucji udało nam się przetrwać kolejny rok, aby dotrzeć do najbardziej potrzebujących dzieci.

To dzięki Państwu zapewniliśmy osobom pokrzywdzonym przez los systematyczną rehabilitację przez cały rok. Nasi podopieczni jak i wolontariusze wywodzą się z rodzin niezamożnych gdzie niekiedy źródłem utrzymania jest zasiłek z opieki społecznej. Rodzice i opiekunowie nie są w stanie nawet częściowo sfinansować kosztów rehabilitacji. Obecnie mamy pod opieką 19 osób niepełnosprawnych.

W naszych działaniach pomagają wolontariusze – dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej oraz średniej, którzy mają określone zadania i aktywnie uczestniczą w zajęciach razem z dziećmi niepełnosprawnymi. Biorą również udział w organizacji cyklicznych imprez w ciągu całego roku.

1% podatku przeznaczamy na działalność bieżącą związaną z opieką i rehabilitacją podopiecznych w danym roku jak i też w pierwszym kwartale roku następnego.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała także w roku przyszłym, dlatego prosimy ponownie Państwa o ten „dar serca” dla naszych podopiecznych.

Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności.

KRS: 0000025593

Numer konta bankowego:

Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
24 8621 0007 2001 0001 4371 0001