Podsumowanie VI Charytatywnego Crossu w Polańczyku

Podsumowując piękna inicjatywę na rzecz naszego Stowarzyszenia przytoczymy słowa ambasadorki biegu 🥰 Dziękuję ❤️❤️ wiem, że……. Są chwile, gdzie słowo DZIĘKUJĘ, to mało.

Jest za to walka🥇, gdzie wszyscy jesteśmy zwycięzcami, Są momenty, gdzie wysiłek to radość podwójna, a pot wylany ma dużo, dużo większą wartość🏃‍♀️🏃🥵 🥰 .

Tak właśnie było na VI Charytatywny CROSS na Wyspie „Energetyk” w Polańczyku 🌞 🏖 …Byliście wspaniali, niesamowici i jak zawsze w takich chwilach pokazaliście, że Dar Serca jest olbrzymią wartością ❤️❤️. Uzbieraliśmy dla dzieci z Bieszczadzkie Stowarzyszenie „Promyk Nadziei” ponad 30 000 złotych – łącznie z waszych opłat startowych, z puszek i z wszystkich przeprowadzanych licytacji🥰👏👏👏….

Ja mogę tylko nisko się pokłonić i kolejny raz powiedzieć DZIĘKUJĘ 🥰 🌷 🌞….Bardzo wzruszały mnie sytuacje, gdy dzieciaki małymi rączkami wpychały pieniążki do puszek 🙋‍♀️🙋, a jeszcze bardziej, gdy po ciężkim biegu w niesamowitym upale… podczas dekoracji przekazywaliście swoją wygraną nagrodę dla chorych dzieci 🥰, to są chwile, które trudno zapomnieć 🌺 🫶 👀….Dla mnie wszyscy, którzy uczestniczyli w tym fantastycznym wydarzeniu byli bohaterami i mocno Wam gratuluję 💪 💗.

Sportowcy, dzieci, rodzice, wolontariusze, sponsorzy to wszystko osoby, którym mogę powiedzieć Wielkie Dziękuję, bo bez Was nie było by naszego Crossu i nie mogli byśmy pomóc dzieciom z Bieszczadzkiego Stowarzyszenia „Promyk Nadziei” 👩‍🦽🧑‍🦽❤️, dla których to też był wielki dzień ☺️☺️👨‍👨‍👧‍👧👩‍❤️‍💋‍👩😍😍. Specjalne podziękowania dla: GK PGE w Warszawa, Justyna Majka Laser Fabryka 4×4, Michał Kopa- Tawerna u Michała – Multigastro, @CDS Krosno, TVP3 Rzeszów, Adam Piątkowski Wójt Gminy Solina, Cellfast akcesoria ogrodowe Krosno, BiegiGórskiePL, Splast Krosno, GOK w Polańczyku, Paweł i Jowita Paradowscy, PKL Solina, ZEW Solina Myczkowce w Solinie, Browar Pogórze, Browar Żywiec i wielu wielu innych bezimiennych sponsorów i pomocników 🫶 👌 👏 ❤️❤️❤️💝

To my dziękujemy Wam z całego serca ❤️